Зарегистрируйся в школу языков ABC

Политика приватности

ABCKeeltekool on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide privaatsust. Firma tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida ABCKeeltekool kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks. Isikuandmete kogumine võib toimuda kliendi nõusolekul järgnevatel viisidel:

kontaktandmete (ees- ja perekonnanimi, isikukood, e-maili aadress, telefoninumber, aadress, maksja ees- ja perekonnanimi, maksja isikukood) edastamisel meie veebilehel;

koolitusele registreerumisel meie veebilehel.

Kogutud isikuandmete abil saame ABCKeeltekool kliente teavitada informatsioonist, uudistest, kampaaniatest ning toimuvatest sündmustest ja üritustest. Klient, kes ei soovi olla uudiskirjaloendis, saab end igal hetkel sellest eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutatakse ka kliendile kauba kohaletoimetamiseks ning kliendiga ühenduse võtmiseks.

Kliendi paremaks teenindamiseks võib ABCKeeltekool avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab ABCKeeltekool veebipoele teenuseid ning on lepinguga kohustatud hoidma teavet konfidentsiaalsena.

Isikuandmete kaitse

ABCKeeltekool rakendab kõiki ettevaatusabinõusid kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmetele, nende muutmisele ning töötlemisele on ainult selleks volitatud isikutel.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

ABCKeeltekool jätab endale õiguse vajadusel privaatsustingimusi muuta. Meie veebilehte kasutama asudes eeldame, et olete tutvunud kõikide põhimõtetega ning nõustute nendega. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@abckeeltekool.ee.


Tagasi kodulehele